top of page

Majówka w Bogusławicach - CSI2* zgłoszenia

25/04/2021

Znamy listę zgłoszonych zawodników na nadchodzące zawody CSI2* w Bogusławicach!

Majówka w Bogusławicach!

Zawody CSI2* w Bogusławicach rozpoczynają się już w czwartek 29 kwietnia i potrwają do niedzieli 2 maja. Na liście zgłoszeń widnieją nazwiska reprezentantów Polski którzy z pewnością dostarczą wielu emocji w niedzielnym Grand Prix.
O kolejne punkty do światowego rankingu Longines powalczy dwóch najlepszych Polaków ostatniego Grand Prix CSI2* Zielona Góra: Jacek Zagor oraz Adam Grzegorzewski, którzy w tych zmaganiach zajęli odpowiednio miejsca drugie i trzecie. Swój udział zgłosiła też dobrze znana polskiej publiczności wszechstronna amazonka Daria Kobiernik - zwyciężczyni zeszłorocznego Grand Prix w Bogusławicach podczas zawodów ogólnopolskich, a także złoty medalista Mistrzostw Polski 2016 - Kamil Grzelczyk.
Na liście startowej pojawia się też znany z upodobania do szybkiej i dynamicznej jazdy Antoni Strzałkowski, który w Bogusławicach powalczy między innymi na koniu Blant, na którym zajął 3 miejsce w piątkowym konkursie Dużej Rundy podczas CSI w Drzonkowie, a także triumfował w Grand Prix ZO w Jakubowicach w lipcu 2020. Oprócz tego wystartują też, między innymi: Michał Tyszko, Monika Grundkowska oraz Łukasz Koza.
Zawody w Bogusławicach to także konkursy dla Młodych Koni oraz rundy Dzieci, Kucy oraz Juniorów. Dodatkowo w sobotę odbędzie się emocjonujący konkurs Sześciu Barier z łączną pulą nagród 15 000 PLN.
Zawody odbywają się bez udziału publiczności, rywalizację będzie można obejrzeć on-line dzięki redakcji Świat Koni.

Lista zgłoszeń w zakładce Zawodnicy oraz Press

Oficjalna strona zawodów: www.csiboguslawice.com
Wyniki on-line: https://zawodykonne.com/zawody/tarantevents/tour/759

bottom of page